Aktualności »

Historia chóru »

Przeglądy i koncerty »

Skład chóru »

Galeria zdjęć »

Nagrania dźwiękowe »

Nagrania wideo »

Moim zdaniem... »

Kontakt »

Strona główna »

Aktualności

14 listopada 2011 r.

Koncert z okazji Dnia Niepodległości we Lwowie

W najnowszą historię chóru wpisał się 3 dniowy wyjazd do Lwowa połączony z Koncertem Niepodległościowym w Bazylice Archikatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zwanej potocznie Katedrą Łacińską.

więcej »
25 listopada 2009 r.

Zakładka "Moim zdaniem..." »

"Moim zdaniem..." to miejsce przeznaczone na wyrażanie swoich wspomnień, opinii, uwag na temat chóru. Miejsce na podzielenie się swoimi spostrzeżeniami i informacjami.

więcej »
25 listopada 2009 r.

Nowa galeria zdjęć »

23 listopada 2009 r. w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy odbyła się msza z okazji jubileuszu 40-lecia istnienia chóru. Zapraszamy do galerii zdjęć.

przejdź do galerii zdjęć »
22 listopada 2009 r.

Jubileusz Chóru Nauczycielskiego ZNP i SCK "Akord"

21 listopada w sali widowiskowej SCK odbyła się piękna, a zarazem wzruszająca uroczystość - 40-lecie Chóru Nauczycielskiego "Akord". Uroczystość rozpoczęła się pieśnią "Gaude Mater" odśpiewaną przez jubilatów. Prowadzący uroczystość chórzyści, Magdalena Łącz i Bartosz Kramarz, powitali serdecznie przybyłych gości. Poprosili zebranych gości o uczczenie pamięci zmarłych dyrygentów, chórzystów i sympatyków chóru chwilą ciszy.

więcej »20 listopada 2009 r.

Czterdzieści lat minęło, jak jeden dzień... »

W tym roku Chór Nauczycielski ZNP i SCK "Akord" obchodzi swój jubileusz, 40-lecie istnienia. Z tej okazji serdecznie zapraszamy na koncert jubileuszowy, który odbędzie się w sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu 21 listopada 2009 o godz. 17.00. Podczas koncertu można będzie usłyszeć zarówno jubilatów, jak również Chór Mieszany Towarzystwa Śpiewaczego "Melodia" oraz Chór Męski Towarzystwa Śpiewaczego "Melodia". Serdecznie zapraszamy.

więcej »

Aktualności    /    Historia chóru    /    Przeglądy i koncerty    /    Skład chóru    /    Galeria zdjęć    /    Nagrania dźwiękowe    /    Nagrania wideo    /    Kontakt    /    Moim zdaniem

Copyright © 2009 Chór Nauczycielski ZNP i SCK w Mielcu Akord

designed by FOTO LAB Mielec

uwagi do strony »       dla chórzystów »